Tokrat brez ekipe SD Kidričevo II

4.turnir II.državne lige s puško v skupini severovzhod je bil izveden v Dobrovniku na strelišču SD Jezero Dobrovnik. Ekipna zmaga je pripadla SK Ptuj II z doseženimi 1075 krogi. Na drugo mesto so se uvrstili strelci ekipe SD Juršinci in na tretje SD I.pohorski bataljon Ruše. Med posamezniki je četrto zmago zabeležil Zlatko Kostanjevec iz SK Ptuj, na drugo mesto se je uvrstil domačin Avgust Horvat in na tretje Ivan Druzovič iz ekipe SD Juršinci II.

Ekipa SD Kidričevo II se tekmovanja ni udeležila in si s tem v skladu s pravili prislužila -3 točke kazni, kar jih je tudi utrdilo na zadnjem mestu ekipnega točkovanja.

V skupnem točkovanju med posamezniki vodi Zlatko Kostanjevec iz SK Ptuj, na drugo mesto se je prebil Avgust Horvat iz SD Jezero Dobrovnik, na tretje pa je iz drugega padel Tadej Širec iz SK Ptuj. Ekipno vodi s prednostjo osmih točk SK Ptuj pred SD Juršinci, sledi ekipa SD I.pohorski bataljon Ruše.