06.02.2020 Juršinci

Ekipa starejših dečkov SK Ptuj s pištolo v skupnem vodstvu za 10 krogov

Peti turnir lige za starejše dečke s pištolo je bil v Juršincih. Ponovno je slavil Valter DRAŠLER (JUR) z rezultatom 174 krogov. Drugi rezultat 169 krogov je zadel Žiga TOMASINO (PTU) in tretji 167 krogov Lan BREZNIK (PTU). Obe ekipi sta tako pripravljeni za tekmovanje državne lige mladih naslednji vikend, tokrat pa so bili od Juršinčanov boljši Ptujčani za dva kroga prednosti.

V skupni razvrstitvi vodi Valter Drašler (JUR), pred Lanom Breznikom in Žigom Tomasino (oba PTU). 10 krogov prednosti pred zadnjim turnirjem ima ekipa SK Ptuj.

04.02.2020, Kidričevo

Benjamin Jodl zmagovalec lige z zračno puško

Peti in hkrati zadnji turnir regijske lige z zračno puško je bil v Kidričevem. Zmagal je Benjamin JODL pred Urško HRAŠOVEC in Simonom POTRČEM (Vsi SD I.Pohoirski bataljon Ruše). Tudi ekipna zmaga je šla prvi ekipi Ruš, sledi ekipa II iz Ruš in na tretjem mestu SD Kidričevo.

Zmagovalec lige je Benjamin JODL (1PB) 1650,4 kroga, sledi Simon POTRČ (1PB) 1635,5, le 1,8 kroga pa na tretjem mestu zaostaja Nuša ŠPINDLER (1PB). Ekipno je zmagala SD I.Pohorski bataljon Ruše I s 6112,9 krogi, sledi SD Impol Slovenska Bistrica s 5432,1 kroga. Le za 1,4 kroga prednosti pred SD Svečina pa je uspelo tretje mesto osvojili ekipi SD Elektro Maribor s 5407,2  krogi.

Podelitev medalj in pokalov bo na zadnjem turnirju II.DL puška.

Attachments:
Download this file (20200204_standard_5.pdf)5.krog standard zračna puška[04.02.2020 Kidričevo]317 kB
Download this file (20200206_st.decki_pistola5.pdf)5.krog zračna pištola st.dečki[06.02.2020 Juršinci]302 kB