SD Impol iz Slovenske Bistrice je na svojem strelišču gostil ekipe II. državne članske lige puška sever, katere so se pomerile v medsebojnih dvobojih.

SD Kidričevo - SD Trnovska vas    4 : 0. Ekipa SD Kidričevo, katera je v tej sezoni zaradi določil pravil tekmovanj v državnih ligah izgubila možnost nastopanja v I.ligi je prepričljivo odpravila ekipo SD Trnovska vas ter osvojila vse štiri točke. S tem je nakazala namen, da se ponovno vrne v prvo ligo.

SD Impol Slovenska Bistrica - SD I.pohorski bataljon Ruše  3  :  1. Rušanom je tokrat uspelo Impolu odščipniti le eno točko, čeprav je manjkal le en krog, da bi osvojili še drugo točko v končni razvrstitvi.

Posamezno sta se na prvi dve mesti uvrstila strelca iz SD Kidričevo, Mohorko z 388 krogi in Sagadinova s 376 krogi, na tretje mesto pa Kaukler iz SD Impol s 370 krogi.

Po dveh dvobojih je v ekipni razvrstitvi na prvem mestu z 8.točkami SD Kidričevo, sledita pa ekipi SD I.pohorski bataljon Ruše s 5. in SD Impol s 3. točkami. Ekipa Trnovske vasi je še brez točk. Z dvema zmagama v posamezni razvrstitvi je v vodstvu Mohorko, sledita Sagadin in Pernat, vsi iz SD Kidričevo.