I. turnir 18.10.2018, Ptuj

SK Ptuj je bil gostitelj prvega od šestih turnirjev II.DL v streljanju z zračno pištolo skupine severovzhod, katerega se udeležuje sedem ekip. Tokrat se bo po več letih odsotnosti ekip iz severovzhodne regije, lige udeleževala ekipa ŠSD Murska Sobota. Po okrepitvi s tekmovalko Sabino Suljič iz Velenja pa bodo v ligi nastopali tudi tekmovalci SD I.Pohorski bataljon Ruše. Ob udeležbi 25-tih tekmovalcev je prvo mesto z rezultatom 370 krogov osvojil David KEKEC iz SD Juršinci, tri kroge manj je zadel Nikola RANILOVIČ iz SD Elektro Maribor, tretji rezultat 358 krogov pa je dosegel Rok BEZJAK iz ekipe SK Ptuj II. Z rezultatom 1061 krogov je bila najuspešnejša ekipa SK Ptuj II, dva kroga je zaostala ekipa SD Svečina, tretje mesto pa je osvojila ekipa SD Impol Sl.Bistrica.

Attachments:
Download this file (20181018_II.DL_pistola1.pdf)1.turnir II.DL zračna pištola[18.10.2018, Ptuj]541 kB