Skupna zmaga ekipe SD FLV Hotinja vas

Končana je II. državna članska liga puška sever. Z 21 osvojenimi točkami je prvo mesto pripadlo ekipi SD FLV iz Hotinje vasi ( na sliki ), z 17.točkami je drugo mesto osvojila ekipa SD I.pohorski bataljon II iz Ruš, tretji so strelci iz IMPOLA Slovenska Bistrica z osvojenimi 10.točkami. Strelci iz SD Trnovska vas, kateri so komaj v letošnji sezoni pričeli s tekmovanji s standardno zračno puško so ligo končali na četrtem mestu brez osvojene točke.

V posamezni razvrstitvi je z vsemi šestimi zmagami  in 150.točkami prvo mesto osvojila Klavdija Pufič (FLV), pred klubsko kolegico Tejo Razboršek, katera je po odbitku enega rezultata zaostala za 22 točk. Tretje mesto je obranil Boštjan Vidmar iz Impola z 111.točkami. V ligi je tekmovalo 20 tekmovalcev.

V kvalifikacije za I.B državno ligo se je tako uvrstila ekipa SD FLV iz Hotinje vasi. Glede na to, da drugouvrščena ekipa SD I.pohorski bataljon Ruše II zaradi določil pravil nima možnosti udeležbe v kvalifikacijah, saj v I. ligi že nastopa njihova ekipa bo kot naslednja ekipa to možnost lahko izkoristilo društvo SD Impol.

6. krog II. državne lige puška sever v znamenju strelk iz Hotinje vasi

V dvoboju ekip FLV iz Hotinje vasi in SD I.pohorski bataljon Ruše II je zmagala ekipa FLV z 3 : 1. Točko za Ruše je uspel odščipniti Sonji Sreš Stanko Podlesnik. Drugi dvoboj SD Trnovska vas proti ekipi SD Impol iz Slovenske Bistrice so dobili slednji z vsemi štirimi točkami. V posamezni razvrstitvi je že šestič zapovrstjo zmagala Klavdija Pufič z doseženimi 390 krogi pred Tejo Razboršek s 389 in Urošem Podlesnik s 385 krogi.