Zmagovalec lige Uroš MOHORKO

Na strelišču v Kidričevem je potekal še zadnji turnir II. državne lige puška sever.

Zmagal je Uroš Mohorko iz SD Kidričevo z doseženimi 385 krogi. Na drugo mesto se je uvrstila Adrijana Strnad z zadetimi 381 krogi in na tretjem mesto Nastja Bučak z 377 krogi (obe SD I.pohorski bataljon Ruše). Z doseženimi 1117 krogi je zmagala ekipa SD I.pohorski bataljon Ruše.

Po šestih turnirjih in po odbitku najslabšega rezultata je na prvem mestu Uroš MOHORKO z osvojenimi 138 točkami, drugi je Aleš PERNAT ( oba SD Kidričevo) z 132 točkami in na tretjem mestu Adrijana STRNAD z 128 točkami (SD I.pohorski bataljon Ruše). Ekipno je na prvem mestu SD I.pohorski bataljon II z osvojenimi 56 točkami, na drugem mestu pa SD Kidričevo z skupnim seštevkom 52.točk.

Rezultate mora potrditi še tekmovalna komisija, ter v kolikor je bilo vse v redu bo imela ekipa SD Kidričevo možnost sodelovanja v kvalifikacijah za 1.B državno ligo, kajti Rušani že imajo svoje predstavnike v prvi ligi.